18. – 19.01.2019

ZIMNICHAAK II

ORLOVÁ _ FUTRA

https://www.facebook.com/events/335389087204645/

https://www.facebook.com/cheechaaktips/

〰️Chorobopop〰️
Rožnovská legenda Ctib si loni na CheeChaaku získal úplně všechny, Zimnichaak přijede dobýt se svýma Chorobopop. Post punkový revival na míle vzdálený současnému trendu, i když melancholie, delaye a chorusy zůstávají. „Pusť Clash/ Nebo co chceš/ Tak běž/ Neutečeš“, zpívá Chorobopop s vysamplovaným štěkotem Joe Strummera z London Calling. Tomu vážně neutečeš.
https://chorobopop.bandcamp.com/releases

〰️True Fir〰️
Nová kapela lidí z Hissing Fauna, Remek a Pacino. Netradiční role, tradiční kořeny, sóla worshipující Toma Pettyho a 90s kytary. 

〰️BATALJ〰️
Koncerty v Berlíně usazených Batalj mají už bezmála kultovní status. Mayhem, který se rozléhá z téhle noiseové stoky si domů neseš ve třech nůších. Intenzivní výplach těsně před hranicí únosnosti. Taneční rytmy ve znamení krvavého kolene. Let´s make this party fast and furious, in that order.
https://batalj.bandcamp.com/

〰️Dimitar〰️
Tam, kde se temné kouty předměstí potkávají se studeným ránem, Adámek z Or nenápadně z ostrého rohu pálí balady, které tě svojí bezprostředností dostanou na místa v hlavě, před kterýma se snažíš úpěnlivě schovat. Šanci ale nemáš. 
https://soundcloud.com/dimitar666

〰️Císařpancíř aka Ghettoblaster〰️
Honzovi z Ghettoblaster se nějakou dobu hiatusu dobře žilo s Nusle Sound System, každopádně čas dozrál na další díl série „Slunce, seno, kalašnikov“. Majera a Chasníka jste jako Ghettoblaster mohli vidět na loňském Cheechaaku v battlu s Násilníkem, teď jako Císařpancíř rozbije Futru cestou do Valhally socka rapu. 
https://soundcloud.com/ghettofukkenblaster

〰️F L U X〰️
Wroclawský molotov punk ve znamení reverbu na zpěvu a kytarových sól s chorusem, první nahrávka s pěti písničkami v jediné skladbě se stopáží 07:43. Flux rozhodně mluví stejným jazykem jako Cheechaak.
https://fluxhcpunk.bandcamp.com/releases

〰️Bahratal〰️
Nová špína se valí z prastarých kobek. Punkově syrový black metal se členy Smuteční Slavnosti, Vole, Remek a Lezok. První koncerty byly víc, než intenzivní, na podzim kapela jede - jak jinak- malé turné po kostelech a hřbitovech.
https://www.youtube.com/watch?v=5jL-cSpNfVg

More bands an info soon...!